BIM ALLY Toolbox - Idealne rozwiązanie aby zaistnieć w BIM
bimally.pl BIM Ally

BIM Ally Toolbox dla producentów materiałów budowlanych

BIM Ally Toolbox 03

Wejdź w świat cyfrowego budownictwa

BIM ALLY TOOLBOX to zestaw komplementarnych narzędzi i usług, dzięki którym z łatwością wprowadzisz swoją firmę w świat technologii BIM i na stałe zwiążesz projektantów ze swoimi produktami. Funkcje wbudowane w BIM ALLY TOOLBOX pozwolą nie tylko wyposażyć projektantów w cyfrowe modele BIM Twoich produktów, ale także umożliwią im łatwe korzystanie z nich w każdym etapie projektowania.

Wiemy, jak ważne jest poszukiwanie i optymalizacja skuteczności lejków sprzedażowych, dlatego wspólnie z BIM ALLY TOOLBOX wyposażymy Twoją firmę w narzędzia i usługi, dzięki którym będziesz mógł efektywnie zarządzać współpracą zarówno z obecnymi, jak i nowo pozyskanymi projektantami.

Sprawdź korzyści dla swojego działu

Generowanie leadów sprzedażowych

Możliwość bezpośredniego kontaktu z projektantem

Automatycznie generowane raporty efektywnościowe

Szczegółowe informacje o planowanych inwestycjach

Informacja o wygenerowanych zestawieniach i kosztorysach

Mierzenie aktywności użytkowników

Automatyzacja marketingowa

Ukazywanie danych metrycznych

Możliwość dotarcia do dużej ilości projektantów

Ekspozycja marki i produktów

Budowanie wizerunku nowoczesnej marki

Budowanie długotrwalej relacji z klientem

Spójne repozytorium danych produktowych

Łatwy sposób aktualizacji danych produktów

Dokumentacja techniczna dostępna z poziomu oprogramowania projektowego

Automatyczna specyfikacja produktów w projekcie

Swoboda aktualizacji produktów

Uproszczenie pracy z wykonawcami

Bim Ally Toolbox - BIM Ally modele BIM

Modele BIM

Jest to podstawowy moduł, w którym twoje produkty przygotowane są przez BIM ALLY w postaci parametrycznych modeli BIM. Informacje parametryczne przechowywane w poszczególnych modelach znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę projektantów, dzięki czemu są bardziej chętni do korzystania z produktów Twojej firmy, a nie konkurencji. Tym bardziej, że projektowanie w BIM staje się już standardem, który stawia dane o produkcie jako filar całego procesu projektowego.

Wspiera sprzedaż poprzez

Popularyzacji Twoich produktów wśród projektantów

Zgodności i stałej aktualizacji danych o konkretnych produktach

Aplikacja webowa BIM ALLY

Aplikacja webowa BIM ALLY to moduł zintegrowany ze stroną internetową Twojej firmy, dzięki któremu projektanci w łatwy sposób będą przeglądać i pobierać modele BIM Twoich produktów. Co więcej, poprzez zastosowanie zaawansowanej i dedykowanej filtracji, bez problemu znajdą, pobiorą a przede wszystkim zastosują oni obiekt pasujący do wymagań danego projektu. Ponadto sama implementacja aplikacji webowej BIM ALLY na stronie internetowej Twojej firmy pozwoli na szybkie przeprowadzenie konkretnego projektanta do modeli Twoich produktów. A wszystko to wewnątrz Twojej strony, nie dając przy tym możliwości porównania z produktami konkurencji.

Wspiera sprzedaż poprzez

Zapewnieniu spójnego i aktualnego repozytorium modeli BIM Twoich produktów

Możliwości szybkiego odnalezienia przez projektanta odpowiedniego produktu

Bim Ally Toolbox - Aplikacja Webowa BIM
Bim Ally Toolbox - BIM Ally Plug-in

BIM ALLY Plug-in

Aby zapewnić projektantom jeszcze więcej korzyści, BIM ALLY zapewnia specjalną wtyczkę, która umożliwia pobieranie i używanie modeli BIM produktów Twojej firmy bezpośrednio w oprogramowaniu do projektowania. Niezależnie od tego, czy projektant wykorzystuje do swojej pracy Autodesk REVIT, ArchiCAD czy SketchUp, cała biblioteka modeli dostępna jest z poziomu konkretnego projektu. Ponadto BIM ALLY Plug-in udostępnia projektantom dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne dopasowanie wymiarów elementu konstrukcyjnego do obiektu (np. ściana do cegły), automatyczne wstawianie grzejników do wielkości pomieszczeń, a także narzędzia do generowania zestawień i kosztorysów.

Wspiera sprzedaż poprzez

Częstsze korzystanie z modeli BIM produktów Twojej firmy niż konkurencji

Ułatwienie pracy projektantów z modelami Twojej firmy poprzez umożliwienie łatwego generowania zestawień produktów i kosztorysów

BIM ALLY Analytics

Moduł BIM ALLY Analytics pozwala analizować skuteczność wszystkich niezbędnych parametrów wydajnościowych pracujących z Twoimi modelami BIM projektantów. Dzięki udostępnionemu panelowi administracyjnemu Twoja firma będzie miała dostęp do informacji takich jak: pozyskiwanie i aktywność konkretnych użytkowników, liczba pobrań i aplikacji modeli BIM konkretnych produktów przez konkretnych projektantów, a także generowanie zestawień czy kosztorysów. Dodatkowo moduł ten udostępnia raporty, które są automatycznie generowane i wysyłane na e-mail z uwzględnieniem najważniejszych czynników wydajnościowych.

Wspiera sprzedaż poprzez

Dostarczenie danych o wykorzystaniu poszczególnych modeli w konkretnych inwestycjach

Automatyczne przesyłanie raportów efektywnościowych

Bim Ally Toolbox - BIM Ally Analytics
Bim Ally Toolbox - BIM Ally Relationship Manager

BIM ALLY Relationship Manager

Założeniem modułu BIM ALLY Relationship Manager jest automatyzacja komunikacji między Twoją firmą a projektantami. Dlatego też dzięki zawartym w tym module funkcjom, Twoja firma będzie automatyczne komunikować się z użytkownikami Aplikacji webowej BIM ALLY oraz BIM ALLY Plug-in poprzez wiadomości email. BIM ALLY Relationship Manager pozwoli zarówno na przesyłanie predefiniowanych wiadomości użytkownikom, którzy wykonali, lub nie wykonali konkretnej aktywności, ale także wiadomości sytuacyjnych, takich jak np. informacja o aktualizacji produktów.

Wspiera sprzedaż poprzez

Automatycznie wysyłane na e-maile informacje m.in. po zainstalowaniu wtyczki BIM ALLY lub z materiałami szkoleniowymi

Możliwości aktywacji nieaktywnych użytkowników

BIM ALLY User Generator

BIM ALLY Toolbox to nie tylko narzędzia i usługi związane z samym BIM. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z oprogramowaniem do projektowania, jak również w samym marketingu, zespół BIM ALLY doskonale wie, z jakimi problemami i wyzwaniami mierzą się projektanci. Dzięki temu nasz zespół może zapewnić Twojej firmie szerokie wsparcie związane z pozyskiwaniem nowych użytkowników nowych biur projektowych nie tylko lokalnie, ale również za granicą. Połączenie kompetencji posiadanych w zespole BIM ALLY pozwala na bardzo precyzyjne sformułowanie niezbędnych komunikatów oraz dobór odpowiednich narzędzi komunikacji.

Wspiera sprzedaż poprzez

Zwiększeniu ilości użytkowników modeli BIM produktów Twojej firmy

Zwiększeniu ilości generowanych zestawień i kosztorysów

Bim Ally Toolbox - BIM Ally User Generator
Tomasz Janiak BIM ALLY

Pokażemy Ci jak BIM Ally Toolbox wprowadzi Twoją firmę w świat cyfrowego budownictwa

Wypełnij formularz i umów się z nami na indywidualną prezentację!

BIM ALLY i Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej