Aplikacja webowa BIM ALLY
bimally.pl BIM Ally

BIM Ally Toolbox

Aplikacja Webowa BIM

Jest to moduł zintegrowany ze stroną internetową producenta, pozwalający na proste i intuicyjne wyszukiwanie produktów oraz pobieranie modeli BIM przez zarejestrowanych użytkowników.

Aplikacja Webowa BIM ALLY 03

Aplikacja Webowa BIM

Aplikacja webowa BIM to nic innego jak moduł zintegrowany ze stroną internetową producenta, pozwalający na proste i intuicyjne wyszukiwanie produktów oraz pobieranie modeli BIM przez zarejestrowanych użytkowników. Aplikacja ta pozwala na udostępnianie produktów w postaci modeli BIM projektantom i innym specjalistom AEC, którzy w łatwy sposób mogą pobrać dany model produktu i dodać go do swojego projektu.

Aplikacja webowa BIM to rozwiązanie pozwalające na pełną kontrolę nad publikowanymi danymi, dzięki temu modele BIM mogą być w każdej chwili aktualizowane, a ich oferta poszerzana o nowe pozycje.

Bim Ally Toolbox - Aplikacja Webowa BIM

Aplikacja webowa BIM dla producentów branży budowlano-instalacyjnej.

Aplikacja webowa BIM

Aplikacja internetowa BIM to narzędzie dedykowane wszystkim producentom materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych. Służy ona do łączenia projektantów, architektów i innych specjalistów AEC z produktami producenta za pośrednictwem łatwo dostępnej platformy internetowej.

Dzięki przyjaznej nawigacji, zbliżonej funkcjonalnością do sklepu internetowego, projektant lub architekt jest w stanie wyszukać odpowiedni produkt. Dodatkowo zastosowanie specjalnych filtrów pozwala jeszcze szybciej znaleźć i pobrać model pasujący do wymagań danego projektu w odpowiednim formacie. Niezależnie od tego, czy jest to plik Autodesk Revit, ArchiCad czy Sketchup, użytkownik jest w stanie szybko i łatwo znaleźć i załadować model BIM konkretnego produktu w swoich projektach.

Aplikacja webowa BIM to uniwersalne rozwiązanie, które pozwala dostosować informacje o produkcie do wybranego przez użytkownika języka, a także uwzględnia dostępność produktu dla regionu (kraju) w którym planowan jest inwestycja.

Najważniejsze funkcje

Celem Aplikacji webowej BIM jest stworzenie niezbędnej infrastruktury do komunikacji między producentem a architektami / projektantami. Dzięki udostępnieniu tego narzędzia projektanci / architekci mają bardzo łatwy dostęp do modeli BIM danego producenta a sam producent ma pełną kontrolę nad:

Integracją ze stroną producenta

Zaawansowaną filtracją dostosowaną do właściwości konkretnego produktu.

Możliwość modyfikacji informacji zawartych w modelu.

Możliwością edycji parametrów konkretnego modelu.

Jedno spójne repozytorium danych.

Samodzielnym ładowaniu nowych modeli przez administratora.

BIM

Pokażemy Ci jak BIM Ally Toolbox wprowadzi Twoją firmę w świat cyfrowego budownictwa

Wypełnij formularz i umów się z nami na indywidualną prezentację!

BIM ALLY i Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej