Show roomy - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Usługi BIM

Show roomy

Przenieś się w świat AR – VR, gdzie obrazowane są produkty producenta wykorzystane w danym projekcie i zobacz nie tylko poszczególne elementy wnętrza, ale również miej możliwość poruszania się i zmiany widoków.

Co warto wiedzieć o show room’ach?

Jest to narzędzie, które przenaczone jest do użytku dla klienta końcowego oraz developerów, czy producentów domów modułowych, którzy chcą pokazać wnętrze danego domu, mieszkania czy pomieszczania.

Jak to działa? Użytkownik wprowadzany jest w cyfrowy świat przedstawiony poprzez cyfrowego bliźniaka budynku/pomieszczenia, w którym możemy nie tylko widzieć poszczególne elementy, ale również poruszać się i zmieniać widok.

show room

Najważniejsze funkcje

Dla producenta – możliwość pokazania produktów na żywo w formie responsywnej aplikacji, w której użytkownik może się poruszać.

Do danego produktu dodać można kartę informacyjną danego produktu lub umożliwić porównywanie produktów na żywo w formie zarówno danych jak i prezentowania go na żywo.

Dla użytkownika – nie musi on już wyobrażać sobie jak będzie wyglądał produkt, tylko ma możliwość zobaczenia jak będzie wyglądał na żywo.

najważniejsze funkcje show room'ów

Zobacz sam!

Tomasz Janiak BIM ALLY

Skontaktuj się z nami i odkryj potencjał technologii BIM!

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

BIM ALLY i Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej