O zarządzie - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally
o zarządzie BIM ALLY

Poznaj nasz zarząd!

Nasz Zarząd to eksperci w wielu dziedzinach. Są fascynatami innowacyjnych rozwiązań, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, potrafią zarządzać najbardziej wymagającymi procesami, które przyczyniają się do rozwoju firmy BIM ALLY.

Tomasz Janiak BIM ALLY

Tomasz Janiak

Sales Director

Architektura to moja pasja i sposób na życie. Pierwszym krokiem w mojej karierze była praca na stanowisku Grafika w firmie Troy w rodzinnym mieście – Białymstoku. Rok później objąłem stanowisko Asystenta Inżyniera przy budowie Złotych Tarasów w Warszawie. W 2006 roku wyjechałem do Londynu, aby przez kolejne 3 lata pracować na stanowisku Asystenta Architekta i poszerzać swoje umiejętności w tym kierunku. Rok 2010 był czasem, w którym wróciłem do kraju i rozpocząłem pracę również jako Asystent Architekta, a rok później jako Architekt konsultant w firmie Grima Projekt i APA Wojciechowski w stolicy. Po zebranych doświadczeniach i poszerzeniu mojej wiedzy z dziedziny architektury, w 2011 roku otworzyłem własną firmę TJArch, którą nadal prowadzę. 2 lata później zostałem udziałowcem w firmie DeltaCodes Sp. z o.o.. Natomiast w 2021 roku, po długiej drodze, wspólnie z innymi członkami zarządu, stworzyliśmy BIM ALLY Sp. z o.o.

Norbert Lewko BIM ALLY

Norbert Lewko

BIM Director

Praktycznie od początku swojej kariery byłem ściśle związany z budownictwem. Moja droga zaczęła się w 2006r od stanowiska Konserwatora, gdzie przez rok nabyłem pierwsze zawodowe doświadczenia. Następnie rozpocząłem pracę jako Pracownik Budowlany m.in przy budowach w Belgii, czy przy budowie “Galerii Białej” Białymstoku. W kolejnych latach pracowałem na stanowisku Quality Supervisior w firmie Equi-trek LTD, a następnie jako Asystent Architekta w firmach 3D live oraz ARCHI+ Bielski, Konończuk, Stobiecki Sp. j.. W 2012r moja kariera nabrała rozpędu – zacząłem pracę na stanowisku BIM Content Development Coordinator w firmie Witas bvba, co kontynuuję do tej pory. Te doświadczenia wpłynęły na moją decyzję utworzenia w 2013r firmy BIM PRODUCTION Norbert Lewko, którą prowadzę do dnia dzisiejszego. W tym samym roku zająłem również stanowisko Architect & BIM manager w firmie Aedas Sp. z o. o., na którym pracowałem rok. Następnie, w 2016r zacząłem pracę jako BIM Content Development Coordinator w ThorbiQ nv, a nasza współpraca trwa do chwili obecnej. Dzięki umiejętnościom, które zbierałem przez lata w branży, byłem w stanie w 2021r uczestniczyć w stworzeniu BIM ALLY Sp. z o.o.

Piotr Trusiewicz BIM ALLY

Piotr Trusiewicz

Marketing Director

Marketing, innowacja i profesjonalizm to mieszanka, która towarzyszy mi w codziennej pracy. Pierwsze stanowisko, jeśli chodzi o moją drogę zawodową, objąłem w 2010 roku jako Lider Zespołu w Scottish Marketing Concepts LTD., którego siedziba znajdowała się w Newcastle. Stamtąd, w 2013 roku wróciłem do kraju i zacząłem pracę jako Młodszy Specjalista ds. Marketingu w Stena Recycling w Warszawie. Pracowałem tam przez rok, a w 2015 podjąłem się stanowiska Specjalisty ds. Marketingu internetowego w firmie Studio Altro. Przez te lata zdobywałem wiedzę i doskonaliłem umiejętności, aby w 2016 otworzyć własną firmę „Semplify”. Natomiast w roku 2017 przez następne trzy lata pełniłem funkcję Marketing Managera w DIGITRONIC AUTOGAS. Po tym okresie, w 2021 roku złączyłem siły z innymi członkami zarządu i stworzyliśmy BIM ALLY Sp. z o.o.

Piotr Janiak BIM ALLY

Piotr Janiak

CTO

Programowanie i nowe technologie od zawsze były moją pasją. Swoją karierę zawodową rozpocząłem w 2006 roku jako Freelancer Programista WEB i pracowałem w ten sposób przez kolejne 2 lata. Następnie poszerzałem doświadczenie na stanowisku Główny Programista Web w Studiu Reklamy Troy, a w następnej kolejności, dzięki zdobytym umiejętnościom, otworzyłem własną Agencję Interaktywną PiotrJaniak.com, którą z sukcesem prowadziłem przez 4 lata. W kolejnych latach pełniłem funkcję Prezesa zarządu i Dyrektora technicznego w Deltacodes Sp. z o. o., a następnie Dyrektora Technicznego w firmie Tomasz Janiak Architekt, aby w 2021r, wspólnie z innymi członkami zarządu, stworzyć BIM ALLY Sp. z o. o.

Tomasz Janiak BIM ALLY

Skontaktuj się z nami i odkryj potencjał technologii BIM!

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.