Misja i wizja - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Oto misja oraz wizja naszego rozwoju

Nasza dociekliwość i ciekawość świata motywuje nas do ciągłego rozwoju. Jako pasjonaci nowych technologii lubimy patrzeć w przyszłość, stawiając czoła nadchodzącym wyzwaniom.

zarząd BIM ALLY

Misja


Wspieranie partnerów w transformacji cyfrowej na drodze do budowania dobrobytu poprzez zrównoważony rozwój.

Wizja


Być wieloletnim partnerem technologicznym BIM dla producentów materiałów budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych dostarczając kluczowe wartości do budowania nowych kanałów sprzedaży.

Nasze Wartości

ZAINSPIROWANI
Inspirują nas stale rozwijające się możliwości technologiczne, dzięki którym skutecznie stawiamy czoło wyzwaniom naszego mikro i makrootoczenia.

WIZJONERSCY
Kreujemy wizje rozwiązań, których głównym zadaniem jest zawsze tworzenie czegoś więcej, co sprawi że świat stanie się choć odrobinę lepszy.

ODWAŻNI
Doświadczenie zdobyte w obszarach BIM, programistycznym a także marketingowym sprawia, że nie boimy się podejmowac śmiałych decyzji i wyciągać cennych wniosków z ich efektów.

PRAGMATYCZNI
Patrzymy realnie na stojące przed nami wyzwania doszukując się możliwości dostarczenia korzyści wszystkim możliwym interesariuszom.

OPIEKUŃCZY
Wykorzystujemy zdobytą wiedzę i doświadczenie do dostarczenia możliwie maksymalnego wsparcia na każdym etapie współpracy – od pierwszego spotkania, po etapy rozwojowe projektów.

DUMNI
Jesteśmy dumni z tego, że wdrażamy systemy BIM przynoszące realne wyniki, dzięki którym nasi klienci stają się naszymi wieloletnimi partnarami.

Tomasz Janiak BIM ALLY

Skontaktuj się z nami i odkryj potencjał technologii BIM!

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

BIM ALLY i Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej