Generator Leadów BIM ALLY do wygenerowania nowych sprzedaży
bimally.pl BIM Ally

BIM Ally Toolbox

BIM Ally User Generator 

Dzięki temu narzędziu zespół BIM ALLY przygotuje i wdroży szyte na miarę rozwiązania mające na celu pozyskanie nowych użytkowników-projektantów dla Twojej firmy.

Generator Leadów BIM ALLY 03

BIM ALLY User Generator

Dopełniającą częścią BIM ALLY Toolbox jest usługa BIM ALLY User Generator. Dzięki niej zespół BIM ALLY przygotuje i wdroży szyte na miarę rozwiązania mające na celu pozyskanie nowych użytkowników-projektantów dla Twojej firmy. Połączenie kompetencji i wieloletniego doświadczenia zarówno w marketingu, jak i projektowaniu sprawi, iż dobrany zostanie najbardziej odpowiedni przekaz do zaplanowanego wspólnie celu.

Stałe monitorowanie dostępnych narzędzi sprawia, iż zespół BIM ALLY będzie w stanie bardzo precyzyjnie dotrzeć do grupy docelowej. Niewątpliwym atutem, który wykorzystujemy to dobre zrozumienie mechanizmów i procesów w przemyśle budowlanym. Dzięki nim wybrane kanały komunikacji wykorzystane zostaną w najbardziej efektywny sposób.

Bim Ally Toolbox - BIM Ally User Generator

BIM ALLY User Generator dla producentów przemysłu budowlanego i instalacyjnego.

BIM ALLY User Generator dla producentów

Duże doświadczenie i zrozumienie roli wszystkich interesariuszy w branży budowlanej pozwoli zespołowi BIM ALLY na pełną kontrolę i optymalizację inwestowanych zasobów. Dodatkowo dzięki precyzyjnie określonym i monitorowanym wskaźnikom KPI, możliwe będzie szybkie podejmowanie decyzji odnośnie poszczególnych działań prowadzonych w konkretnych kanałach komunikacji. Dzięki bliskiej współpracy z Twoją firmą, utrzymane zostaną również wszystkie standardy i wytyczne określone w Brand Booku oraz CI Twojej marki.

Niewątpliwie dodatkową korzyścią są również dostarczane raporty, które pozwalają na stałe monitorowanie efektywności poszczególnych działań, niezależnie czy są to działania online, czy offline’owe. Dodatkowo cykliczne spotkania, które zespół BIM ALLY rekomenduje sprawią, iż wszyscy odpowiedzialni za wyniki będą zawsze na bieżąco w kwestii ewentualnych zmian.

Najważniejsze funkcje

Dopasowanie przekazu do pozycjonowania marki.

Dopasowanie odpowiednich kanałów komunikacji do zaplanowanego celu.

Bardzo precyzyjne dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.

Duża kontrola nad kosztami.

Skuteczny pomiar określonych wcześniej wskaźników KPI.

Raporty osiągniętych wyników oraz rekomendacje poprawy efektywności działań.

Najważniejsze funkcje BIM ALLY User Generator
Tomasz Janiak BIM ALLY

Pokażemy Ci jak BIM Ally Toolbox wprowadzi Twoją firmę w świat cyfrowego budownictwa

Wypełnij formularz i umów się z nami na indywidualną prezentację!

BIM ALLY i Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej