Generatory modeli BIM - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Usługi BIM

Generatory modeli BIM

Generuj modele BIM na podstawie danych wpisanych w interfejsie strony internetowej i rozwiąż problem zbyt dużej ilości wariacji modeli Twoich produktów.

Co warto wiedzieć
o generatorach modeli BIM?

Generatory modeli BIM rozwiązują problem zbyt dużej ilości produktów budowlanych, które występują w wielu wariacjach np. różne układy okien zbudowane z jednego typu ramy i profilu.

Z tego powodu często producent kończy z kilkudziesięcioma tysiącami produktów traktowanych jako oddzielny model BIM. Przez co koszt przygotowania bibliotek jest ogromny, a co również stanowi barierę wejścia i utrzymania nie do przejścia dla większości producentów.

Jak to działa? Na interfejsie strony internetowej można skonfigurować, wpisać, lub wybrać cechy produktu. Następnie, dane te są przysłane na serwer, gdzie włączony jest REVIT z odpowiednim oprogramowaniem, który wyśle gotowy model do strony lub mailowo do użytkownika. Możliwe jest także przesłanie pliku bezpośrednio do programu projektowego, takiego jak np. REVIT, czy ARCHICAD

model 3D

Najważniejsze funkcje

Dla użytkownika – szybki dostęp do modeli (dotychczas jeśli użytkownik chciał okno musiał skontaktować się z producentem, potem osoba z działu technicznego musiała przygotować i przesłać dany model co wiąże się z wykorzystaniem zasobów firmy.)

Dla producenta – W umiarkowanym budżecie można zbudować wręcz nieograniczoną bibliotekę produktów.

najważniejsze funkcje Generatory modeli BIM

Zobacz sam!

Tomasz Janiak BIM ALLY

Skontaktuj się z nami i odkryj potencjał technologii BIM!

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

BIM ALLY i Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej