Manager Relacji BIM ALLY do zawiązania relacji z architektami.
bimally.pl BIM Ally

BIM Ally Toolbox

BIM Ally Relationship Manager

Funkcje tego narzędzia pozwalają na zdefiniowanie konkretnych wytycznych, dzięki którym konkretna wiadomość zostanie wysłana do konkretnego użytkownika.

Manager Relacji BIM ALLY 03

BIM ALLY Relationship Manager

BIM ALLY Relationship Manager to moduł, który pozwoli Twojej firmie sprawnie zarządzać komunikacją z projektantami. Dzięki pełnej automatyzacji, która udostępniona jest administratorom BIM ALLY TOOLBOX, wiadomości do konkretnych użytkowników będą wysyłać się same dokładnie wtedy, kiedy powinny.

Funkcje BIM ALLY Relationship Manager pozwalają na zdefiniowanie konkretnych wytycznych, dzięki którym konkretna wiadomość zostanie wysłana do konkretnego użytkownika. Podstawowe funkcje zawierają konfigurację wiadomości wysyłanych po założeniu konta, po zainstalowaniu BIM ALLY Plug-in, a także w przypadku braku aktywności konkretnego użytkownika przez okres dłuższy niż 7 dni.

Bim Ally Toolbox - BIM Ally Relationship Manager

BIM ALLY Relationship Manager dla producentów przemysłu budowlanego i instalacyjnego.

BIM ALLY Relationship Manager dla producentów

BIM ALLY dokładnie wie jak ważne jest przywiązanie użytkownika do marki danego producenta. Dlatego też moduł BIM ALLY Relationship Manager pozwala na personalizację wysyłanych wiadomości. Począwszy od umieszczenia logo firmy, czy odnośników do mediów społecznościowych lub filmów, poprzez udostępnienie możliwości komponowania wiadomości w formacie HTML. Dzięki temu Twoja Firma będzie w stanie zachować spójność komunikacji wspierając cele brandingowe i marketingowe.

Aby jeszcze bardziej zautomatyzować i ułatwić korzystanie w pełni z korzyści płynących z BIM ALLY Relationship Manager, dostarczony moduł zawiera również funkcję raportowania. Dzięki niej raporty z efektywności wysyłanych wiadomości będą generowane automatycznie, dając Twojej firmie bardzo precyzyjny wgląd na działania poszczególnych użytkowników.

Najważniejsze funkcje

Automatyzacja wysyłania maili użytkownikom wykonującym konkretne akcje.

Możliwość wysyłki maili dedykowanych.

Zestawienie efektywnościowe z wysyłanych wiadomości.

Pakiet podstawowy zdarzeń według których można ustalić wysyłkę konkretnych komunikatów

Możliwość personalizacja wysyłanych wiadomości email.

Możliwość przygotowania wiadomości email z kodu HTML

Najważniejsze funkcje BIM ALLY Relationship Manager
Tomasz Janiak BIM ALLY

Pokażemy Ci jak BIM Ally Toolbox wprowadzi Twoją firmę w świat cyfrowego budownictwa

Wypełnij formularz i umów się z nami na indywidualną prezentację!

BIM ALLY i Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej