Wyjazd na targi budowlane w Londynie i Madrycie - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Wyjazd na targi budowlane w Londynie i Madrycie

November 30, 2022

15.11 Wyruszyliśmy w podróż na międzynarodowe targi w Londynie i Madrycie.

Było to ciekawe przeżycie, dzięki któremu mieliśmy okazję nie tylko nawiązać nowe kontakty, ale także zdobyć wiedzę o kolejnych innowacyjnych rozwiązaniach i technologiach. To dla nas również miła odmiana, ponieważ nasza ostatnia aktywność skupiała się głównie na wydarzeniach w Polsce. 

Pierwsze targi “London Build Expo 2022”, były dla nas szczególnie istotne. Mogliśmy na nich poznać podejście do Bimu firm z wielu krajów, a także dowiedzieliśmy się jak bardzo istotny jest temat cyfryzacji budownictwa w samej Anglii. Tematami, które najbardziej zapadły nam w pamięć były niewątpliwie aplikacje do nadzoru budowy, dzięki którym pojawia się możliwość monitorowania prawidłowości i nieprawidłowości, narzędzia do profesjonalnego skanowania budowy, a także temat jednolitości formatu danych, który stałyby się istotnym punktem w projektowaniu i czytaniu danych. Spotkaliśmy oczywiście wiele niesamowicie ciekawych firm, które mają w swojej ofercie niezmiernie inspirujące technologie.

BIM
London Build Expo 2022

Natomiast w Madrycie podczas targów “Construtec” mieliśmy okazję zobaczyć ogromny przekrój materiałów, maszyn i urządzeń budowlanych. Można było natknąć się na dosłownie wszystko, co jest związane z branżą budowlaną – od okna do samej fabryki. Dodatkowo, efekty wizualne stoisk robiły naprawdę wielkie wrażenie. Było to nieporównywalnie większe wydarzenie od targów w Londynie, jednak można było tam spotkać bardziej lokalne firmy.

Wyjazd uznajemy za udany, a w planach mamy już kolejne przedsięwzięcia.

Listopad możemy podsumować miesiącem niesamowitych wydarzeń. 

BIM ALLY TOOLBOX wyposaży Twoją firmę w narzędzia i usługi, dzięki którym będziesz mógł efektywnie zarządzać współpracą zarówno z obecnymi, jak i nowo pozyskanymi architektami oraz inżynierami.