WYJAZD NA TARGI BUDMA 2023 - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

WYJAZD NA TARGI BUDMA 2023

February 8, 2023

Tydzień temu (31.01) mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 31 edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. To wydarzenie jest znane i cenione przede wszystkim przez fascynatów innowacyjnych, niekonwencjonalnych technologii.

W programie targów były wydarzenia merytoryczne takie jak konferencje, prezentacje i wykłady aktualizujące wiedzę na temat zmian regulacyjnych, najnowszych rozwiązań produktowych, „technologii jutra” w budownictwie czy przyszłych trendów opartych na zrównoważonym rozwoju w architekturze.

Mogliśmy się z dowiedzieć jakie są plany na rewitalizację miejskiej tkanki, perspektywy branży na kolejne lata,  zagrożenia z jakimi na co dzień borykają się przedsiębiorcy – o czym opowiedział Związek Pracodawców Budownictwa oraz PAIH, obejrzeć największą wystawę polskiej stolarki otworowej podczas WINDOOR-TECH i zorientować się jakie nowości wprowadzają na rynek, poznać tajniki pracy dekarza, czy oglądać pokazy montażu wyrobów stolarki budowlanej organizowane przez Związek Polskie Okna i Drzwi POiD. Mogliśmy również oglądać technologie narzędziowe czy posłuchać o Perspektywach pozyskiwania energii ze źródeł nowych i odnawialnych w Polsce.

Na targach mieliśmy możliwość również korzystać z programu Hosted Buyers oraz Międzynarodowej Strefy Spotkań. Dzięki temu zdołaliśmy nawiązać nowe znajomości z liczną grupą firm spoza granic naszego kraju oraz była to świetna okazja by wymienić się poglądami nt. branży budowlanej, współpracy, BIMu czy nowości na rynku.

Podsumowując, ubiegły tydzień był dla nas istotny pod wieloma względami. Wiedza innych ekspertów, ich niekonwencjonalne podejście do technologii, profesjonalizm oraz ich chęć do wprowadzania zmian, wzbudziły w nas wiele pozytywnych emocji. Naładowały nas również motywacją do działania w kierunku rozwijania innowacyjnych technologii i rozwiązań, które tworzymy.

Targi BUDMA oraz 4 Design Days zapoczątkowały naszą przygodę z wyjazdami na rok 2023. Już niedługo kolejne wydarzenia, w których będziemy mieli okazję brać udział.

Więcej na temat samych targów BUDMA na stronie https://budma.pl/pl

BIM ALLY TOOLBOX wyposaży Twoją firmę w narzędzia i usługi, dzięki którym będziesz mógł efektywnie zarządzać współpracą zarówno z obecnymi, jak i nowo pozyskanymi architektami oraz inżynierami.