Wydarzenia związane z branżą budowlaną - czerwiec 2023 - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Wydarzenia związane z branżą budowlaną – czerwiec 2023

May 24, 2023
BIM

Jakie wydarzenia związane z branżą budowlaną odbędą się w czerwcu 2023? Ten miesiąc zdecydowanie należy do Warszawy. W stolicy Polski odbędą się 2 wydarzenia, które zdecydowanie zainteresują fascynatów innowacyjnych technologii i nie tylko.

26 Konferencja Miasta w Internecie

Już w dniach 14-15 czerwca 2023 roku w Warszawie odbędzie się 26 Konferencja “Miasta w Internecie” – najważniejsze spotkanie przedstawicieli środowisk samorządowych w Polsce zajmujących się problematyką cyfrowego rozwoju. Wydarzenie to organizowane jest przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie, które od 25 lat wspiera rozwój bazujący na innowacyjnym wykorzystaniu narzędzi cyfrowych.

Motto tegorocznej edycji konferencji brzmi “STRATEGIA PRZETRWANIA, CZY CYWILIZACYJNEGO SKOKU? Transformacja cyfrowa samorządów w czasach globalnych kryzysów”. W trakcie dwudniowego wydarzenia przedstawiciele rządu, samorządów, naukowców, reprezentanci organizacji pozarządowych i firm sektora ICT będą dyskutować na temat wyzwań i możliwości związanych z cyfryzacją polskiej administracji publicznej.

Konferencja “Miasta w Internecie” to nie tylko miejsce wymiany doświadczeń i dyskusji na temat aktualnych problemów i wyzwań, ale także okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi. Uczestnicy będą mieli okazję poznać najlepsze praktyki i innowacyjne projekty realizowane przez samorządy w całej Polsce.

Link do większej ilości informacji o wydarzeniu:

https://26.kmwi.pl/

26 Konferencja Miasta w Internecie

XI Kongres Infrastruktury Polskiej

XI Kongres Infrastruktury Polskiej odbędzie się 15 czerwca 2023 roku w Warszawie. Jest to jedno z największych wydarzeń w Polsce poświęconych tematyce infrastruktury transportowej. Organizatorami Kongresu są Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal Rynek Infrastruktury. Co roku na Kongresie gościmy setki uczestników reprezentujących biznes, świat nauki, władze centralne i samorządowe różnego szczebla, organizacje pracodawców oraz podmiotów zlecających realizację inwestycji.

Tematami przewodnimi tegorocznego wydarzenia będą m.in. trendy i wyzwania branży infrastrukturalnej, inflacja i waloryzacja kontraktów w zamówieniach publicznych, finansowanie inwestycji czy transformacja energetyczna na drogach i kolei. W ramach wydarzenia podsumujemy ostatnie 12 miesięcy, porozmawiają o perspektywach, ocenią szanse i zagrożenia. To wszystko w gronie przedstawicieli administracji centralnej, organizacji branżowych, liderów rynku budownictwa oraz najznamienitszych ekspertów z branży infrastruktury.

Agenda wydarzenia obejmuje m.in. wystąpienie otwierające przedstawiciela Ministerstwa Infrastruktury oraz Ambasadora Ukrainy w Polsce na temat rozwoju połączeń komunikacyjnych i współpracy w odbudowie Ukrainy. Odbędzie się również prezentacja raportu „Polsko-ukraińskie relacje transportowe” przez Prezesa zarządu Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.

W ramach debaty otwarcia poruszone zostaną takie tematy jak zmiany potrzebne dla inwestycji infrastrukturalnych w Polsce, relacja popytu i podaży oraz realizacja inwestycji infrastrukturalnych z perspektywy samorządu. Wystąpienie prof. nadzw. dr hab. Przemysława Drapały dotyczyć będzie największych prawnych, finansowych, organizacyjnych i technicznych wyzwań dla wykonawców inwestycji infrastrukturalnych na kolejne 2-3 lata.

Link do większej ilości informacji o wydarzeniu:

https://kongresinfrastruktury.pl/

XI Kongres Infrastruktury Polskiej

ITM Industry Europe 2023

Już niedługo – 30.05 – 02.06 odbędzie się spektakularne wydarzenie ITM Europe. Będzie to niepowtarzalna okazja, by odkryć najnowsze trendy w dziedzinie przemysłu, przedstawione przez czołowych ekspertów z całego świata.

Co czyni ITM Europe tak wyjątkowym? To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży, które gromadzi w jednym miejscu wiodące firmy i specjalistów z różnych sektorów przemysłowych. To unikalna platforma do nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i poszerzania wiedzy. Bez względu na to, czy jesteś przedstawicielem małej firmy, startupu czy dużej korporacji, ITM Europe ma wiele do zaoferowania.

Czego możesz się spodziewać na ITM Europe? Wyjątkowego programu, który obejmuje prezentacje, panele dyskusyjne, warsztaty i sesje networkingowe. Eksperci podzielą się swoimi wizjami na temat przyszłości przemysłu, nowych technologii i trendów, takich jak sztuczna inteligencja, robotyka, Internet rzeczy (IoT) czy cyfrowa transformacja. Będziesz miał również okazję zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania prezentowane przez wystawców.

Link do większej ilości informacji o wydarzeniu:

https://itm-europe.pl/pl?utm_source=staleo&utm_medium=baner

ITM Industry Europe 2023

BIM ALLY TOOLBOX wyposaży Twoją firmę w narzędzia i usługi, dzięki którym będziesz mógł efektywnie zarządzać współpracą zarówno z obecnymi, jak i nowo pozyskanymi architektami oraz inżynierami.