Relacja z konferencji Projektowanie Przyszłości - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Relacja z konferencji Projektowanie Przyszłości

April 19, 2024

Konferencja Projektowanie Przyszłości jest cykliczną imprezą propagującą rozwiązania BIM.  Jest to wydarzenie o najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Organizatorzy koncentrują się na zagadnieniach praktycznych, istotnych w codziennej pracy projektantów, architektów i wykonawców. Jest to wspaniałe miejsce do wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z BIMem.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy po raz kolejny być uczestnikami tej konferencji. Nasza radość jest podwójna ponieważ jako partner merytoryczny tegorocznej edycji zaprezentowaliśmy razem z firmą Paneltech  BIM TOOLBOX PANELTECH, rozwiązanie o którym opowiedzieliśmy podczas wystąpienia pt. ”Elewacje na słodko: Kawałek BIMowego ciasta od producenta płyt warstwowych dla projektantów.”

Podczas wystąpienia Norbert Lewko, nasz BIM Director i członek zarządu BIM ALLY przedstawił w jaki sposób razem z firmą Paneltech udało nam się stworzyć modele BIM dla 250 000 000 kombinacji produktów. Opowiedział także jak dzięki automatyzacji oszczędzamy czas i w jaki sposób możemy sprostać wyzwaniom w projektowaniu elewacji dzięki wykorzystaniu efektywnych narzędzi i technologii wspomagających projektowanie.

BIM TOOLBOX PANELTECH to rozwiązanie składające się z 3 elementów:

Platformy BIM Paneltech – dzięki której możliwe jest przeglądanie i pobieranie modeli BIM płyt warstwowych i obróbek blacharskich

Modeli BIM – generowanych w czasie rzeczywistym na platformie

Wtyczki BIM Paneltech – umożliwiającej korzystanie z modeli BIM bezpośrednio w Revicie oraz zapewniającej szereg zaawansowanych funkcji zwiększających możliwości projektowe

BIM ALLY and Paneltech

Na naszym wspólnym stoiku w strefie Expo razem w firmą Paneltech mieliśmy okazję bardziej szczegółowo omówić wspólne wypracowane rozwiązania, odpowiedzieć na nurtujące pytania dotyczące BIMu oraz udzielić wszelkich informacji na temat produktów Paneltech.

Podczas tegorocznej edycji Projektowanie Przyszłości udało nam się nawiązać wiele cennych kontaktów i porozmawiać ze specjalistami z branży. Możliwość wymiany wiedzy, poglądów, doświadczeń oraz wspólny networking pozwala na budowanie społeczności, która wspiera rozwój technologii BIM i pozwala na wspólne budowanie nowoczesnego oblicza branży budowlanej.

Dziękujemy firmie Paneltech za współpracę oraz wspólny udział w wydarzeniu. 

Dziękujemy także wszystkim uczestnikom i organizatorom za możliwość rozmowy i spotkania.

Do zobaczenia za rok!

BIM ALLY TOOLBOX wyposaży Twoją firmę w narzędzia i usługi, dzięki którym będziesz mógł efektywnie zarządzać współpracą zarówno z obecnymi, jak i nowo pozyskanymi architektami oraz inżynierami.