Projektant / Projektantka instalacji sanitarnych - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Projektant / Projektantka instalacji sanitarnych

Żurawia 71 / praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Analiza produktów budowlanych branży HVAC i SAN;

Przygotowywanie modeli i rodzin BIM dla programu REVIT;

Kontrola otrzymanych obiektów;

Wykonywanie rysunków technicznych;

Rozwijanie standardów BIM i CAD;

Publikowanie wykonanych plików na portalach BIM;

Monitorowanie rozwoju nowych technologii BIM.

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (preferowane: Instalacje Sanitarne, budownictwo lub pokrewne);

Znajomość programu Excel, mile widziana znajomość REVIT;

Kreatywność oraz chęć rozwoju;

Chęci do nauki i rozwijania umiejętności;

Znajomość języka angielskiego;

Rzetelność, terminowość, samodzielność;

Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji w programie REVIT

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;

Pracę w międzynarodowym środowisku;

Atrakcyjny system wynagradzania;

Kursy językowe;

Elastyczny czas i miejsce pracy – możliwość pracy zdalnej lub w biurze mieszczącym się w Białostockim Parku Technologicznym.

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je Piotrkowi!

Jesteś zainteresowany ofertą pracy?

Wyślij swoje zgłoszenie na podany adres e-mail lub skontaktuj się telefonicznie z działem rekrutacji.