Specjalista / Specjalistka ds. administracji (pół etatu) - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Specjalista / Specjalistka ds. administracji (pół etatu)

Żurawia 71 / praca stacjonarna lub hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Dbanie o kompletność i prawidłowy obieg dokumentacji

Kontakt z urzędami, instytucjami zewnętrznymi i klientam

Pilnowanie terminowości rozliczeń finansowych

Udział w planowaniu i kontrola budżetu przedsiębiorstwa

Przygotowywanie raportów i zestawień

Współpraca z biurem rachunkowym

Wystawianie faktur

Przygotowywanie i opiniowanie umów z kontrahentami i podmiotami współpracującymi

Koordynowanie zaopatrzenia biura

Koordynacja spraw pracowniczych – rekrutacje, zarządzanie urlopami, delegacjami itp

Nasze wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku (asystentka, sekretarka, specjalista ds. administracji)

Mile widziane wykształcenie wyższe

Szybka, wydajna praca na komputerze (Word,Excel,PowerPoint) oraz mile widziana znajomość środowiska google docs

Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pracę w międzynarodowym środowisku

Atrakcyjny system wynagradzania

Kursy językowe

Elastyczny czas pracy – możliwość częściowej pracy zdalnej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je Piotrkowi!

Jesteś zainteresowany ofertą pracy?

Wyślij swoje zgłoszenie na podany adres e-mail lub skontaktuj się telefonicznie z działem rekrutacji.