Wystąpienie na BIM Meetup Polska - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Wystąpienie na BIM Meetup Polska

September 29, 2023

Dokładnie wczoraj (28.09) członek naszego zarządu – Piotr Trusiewicz, miał przyjemność wystąpić podczas wydarzenia BIM Meetup Polska 

BIM Meetup to cykliczne spotkania praktyków z branży. Każde spotkanie ma temat przewodni, który realizuje kilka prezentacji oraz towarzyszy im dyskusja. Meetupy gromadzą wielu uczestników, a tym, co je wyróżnia na skalę krajową, jest swobodna atmosfera, szczerość przekazu i dyskusja o rozwiązaniach problemów, z którymi mierzą się członkowie społeczności.

„BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród projektantów.”

Piotr podczas wystąpienia zaprezentował część wyników naszego najnowszego badania „BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród projektantów.” przeprowadzonego wraz z Wydziałem Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Rozpoczął od metodyki badania oraz respondentów, aby następnie przejść do kluczowych zagadnień – zakresu i motywów wykorzystania BIM, jakie narzędzia są wykorzystywane w pracy projektanta, jakich kanałów i narzędzi komunikacji używają oraz jakie są kluczowe bariery wykorzystania technologii BIM.

To badanie rzuca światło na dynamiczny rozwój technologii BIM w środowisku projektantów w Polsce. Wzrost wykorzystania BIM, różnorodność narzędzi oraz rosnąca potrzeba edukacji stanowią ważne kierunki, które kształtują teraźniejszość i przyszłość branży projektowej. Dla projektantów ważne jest nie tylko korzystanie z nowoczesnych narzędzi, ale także stały rozwój kompetencji, aby efektywnie wykorzystywać potencjał technologii BIM w swojej pracy.

BIM ALLY wystąpienie na BIM Meetup Polska

Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tej konferencji oraz dziękujemy wszystkich przedstawicielom firm, m.in:

  •  Sweco
  •  WARBUD S.A.
  •  Swissroc Building Intelligence
  •  Mostostal Warszawa S.A.

Za wystąpienia pełne pasji i wiedzy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje wydarzenia.

BIM ALLY TOOLBOX wyposaży Twoją firmę w narzędzia i usługi, dzięki którym będziesz mógł efektywnie zarządzać współpracą zarówno z obecnymi, jak i nowo pozyskanymi architektami oraz inżynierami.