bimally.com BIM Ally
ENG

Konferencja “PREFABRYKACJA BETONOWA I BETON KOMÓRKOWY W BUDOWNICTWIE”

October 12, 2022
BIM

Dzisiaj (12.10) o godzinie 12:00, nasi prelegenci – Norbert Lewko oraz Piotr Trusiewicz, mieli przyjemność podzielić się swoją wiedzą podczas konferencji “Prefabrykacja betonowa i beton komórkowy w budownictwie” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Producentów Betonów.

Norbert i Piotr poruszyli istotne kwestie związane ze stosowaniem rozwiązań BIM oraz przedstawili historię wdrożenia innowacji zwiększających efektywność budowania z ABK. Podczas swojej wypowiedzi podkreślili, że projektanci, aby być konkurencyjni i jak najbardziej efektywni muszą wykorzystać najnowsze rozwiązania technologiczne, w końcu to w pracowniach projektowych najszybciej postępuje digitalizacja, która optymalizuje wiele kolejnych procesów. Omówili również w czym pomagają dobrej jakości biblioteki BIM oraz jakie korzyści może nieść za sobą wdrożenie BIM-u.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników wydarzenia. Niezmiernie miło było nam wzbogacić swoje życie o dawkę niezapomnianej wiedzy.

BIM ALLY TOOLBOX wyposaży Twoją firmę w narzędzia i usługi, dzięki którym będziesz mógł efektywnie zarządzać współpracą zarówno z obecnymi, jak i nowo pozyskanymi architektami oraz inżynierami.