Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej

Żurawia 71 / praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami oraz umawianie spotkań biznesowych w języku angielskim i/lub niemieckim;

Wyszukiwanie możliwości biznesowych dla zwiększenia sprzedaży firmy;

Prowadzenie kalendarza spotkań;

Pracę z firmową bazą danych;

Współpracę z zespołem sprzedaży;

Raportowanie wyników pracy i prowadzonych działań w firmowej bazie CRM;

Nasze wymagania

Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i w mowie i piśmie - warunek konieczny;

Komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych;

Umiejętności interpersonalne do nawiązywania relacji z klientami;

Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy;

Umiejętność obsługi komputera i podstaw pakietu Microsoft Office (Word, Excel).

Mile widziane doświadczenie w pracy w call-center, aczkolwiek nie jest konieczne;

Miły głos oraz dobra dykcja;

To oferujemy

Wynagrodzenie w formie Podstawa + Prowizje od osiąganych wyników;

Elastyczne warunki zatrudnienia (UoP, UZ, B2B);

Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, kawę);

Możliwość pracy hybrydowej - część w komfortowym biurze firmy mieszczącym się w Białostockim Parku Technologicznym – część zdalnie;

Możliwość pogodzenia pracy z nauką (w przypadku kiedy tego potrzebujesz);

Szkolenia z zakresu sprzedaży;

Naukę języka angielskiego z Native Speakerem;

Pracę w bardzo elastycznym i zgranym zespole;

Turnieje w rzutki;

Ping Pong mini & poziom master.

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je Piotrkowi!

Jesteś zainteresowany ofertą pracy?

Wyślij swoje zgłoszenie na podany adres e-mail lub skontaktuj się telefonicznie z działem rekrutacji.