BIM i narzędzia cyfrowe wśród architektów i projektantów - Bim Ally
bimally.pl BIM Ally

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu: BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród architektów oraz projektantów

Wszystkie osoby, które wezmą udział w badaniu, będą mogły otrzymać raport z jego wyników tydzień przed jego oficjalną publikacją.

BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród architektów oraz projektantów

Autorzy raportu

Patron honorowy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Ankieta

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wspólnie z firmą BIM ALLY sp. z o. o., czołowym dostawcą technologii BIM, prowadzi badanie na temat wykorzystania technologii BIM przez architektów oraz projektantów konstrukcji i instalacji wszelkiego typu. Celem badania jest określenie stopnia wykorzystania oraz barier wdrażania technologii BIM wśród architektów i projektantów, a także określenie trendów w komunikacji tejże grupy.

Badanie skierowana jest do pracowników, właścicieli, prezesów i dyrektorów biur projektowych, przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, producentów materiałów budowlanych, konsultantów technicznych, a także przedstawicieli organizacji publicznych, które w swojej działalności świadczą usługi projektowe.

Ankieta jest anonimowa i składa się z 20 pytań, a jej wypełnienie zajmie ok. 12-15 minut. Wszyscy, którzy wypełnią ankietę i zechcą podać adres mailowy, otrzymają na wskazany adres raport z badania tydzień przed jego oficjalną publikacją.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu.