bimally.com BIM Ally
ENG

BIM ALLY zaprasza na konferencję “SILIKATY ODPOWIEDZIĄ NA WSPÓŁCZESNE WYZWANIA BUDOWNICTWA”

June 20, 2022

Już w najbliższy czwartek 23.06.2022 w Warszawskim hotelu Sound Garden przy ulicy Żwirki i Wigury odbędzie konferencja pt. “SILIKATY ODPOWIEDZIĄ NA WSPÓŁCZESNE WYZWANIA BUDOWNICTWA”. Konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Producentów Silikatów “BIAŁE MUROWANIE” jest odpowiedzią na chęć wymiany doświadczeń między światem nauki, architekury, inżynierii budownictwa oraz produkcji materiałów budowlanych. Wśród prelegentów tego wydarzenia obecny również będzie przedstawiciel BIM ALLY – Norbert Lewko, który opowie jak rozwiązania cyfrowe, takie jak BIM ALLY Toolbox znacząco wspierają pracę oraz wymianę informacji między działami firmy produkcyjnej. Ponadto podpowie jak wykorzystać je do generowania leadów sprzedażowych w niecodzienny sposób.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu – więcej informacji oraz informacje odnośnie rejestracji dostępnych jest na stronie http://www.bialemurowanie.pl/pl/c,56,konferencja-silikaty-odpowiedzia-na-wspolczesne-wyzwania-budownictwa.html.

BIM ALLY TOOLBOX wyposaży Twoją firmę w narzędzia i usługi, dzięki którym będziesz mógł efektywnie zarządzać współpracą zarówno z obecnymi, jak i nowo pozyskanymi architektami oraz inżynierami.